2018 Plu Големина Цветни Печати Три Четврт Ракави Boho Се Облекуваат Женски Пролет Лето Црна Зелени Печати Секојдневен Гроздобер Облека A20

2018 Plu Големина Цветни Печати Три Четврт Ракави Boho Се Облекуваат Женски Пролет Лето Црна Зелени Печати Секојдневен Гроздобер Облека A20

DEN 466.00
DEN 575.04
 

Това е достапна
Износ

Жените Цветни Печати Три Четврт Ракави Boho Фустан Дами Вечер Партија Облечи
Објектот спецификите
Пол : Жените
Сезона : Летни
Повод : Секојдневниот
Материјал : Полиестер
Декорација : Никој
Облека Должина : Над коленото Мини
Шаблон Тип : Печатење
Sleeve Стил : Редовна
Стил : Мода
Јака : V Деколте
Пакетот вклучува : 1 PC Фустан Не позиционирање печатење со Големина на Детали(1"=2.54 см)
1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување,
ако не сте сигурни за големината,pls ни e-mail на вашиот точната тело мерење ,па ние може да ви даде некој предлог за тоа како да се избере вистинската големина,ви благодариме за вашето разбирање
2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика Азија Големина : S Биста : 88cm/34.6" Ракав : 40cm/15.8" Должина : 79cm/31.1" Азија Големина : M Биста : 94cm/37.0" Ракав : 41cm/16.2" Должина : 80см/31.5" Азија Големина : L Биста : 100cm/39.3" Ракав : 42cm/16.6" Должина : 81cm/31.9" Азија Големина : XL Биста : 106cm/41.7" Ракав : 43cm/17.0" Должина : 82cm/32.3" Азија Големина на : 2 XL Биста : 112cm/44.1" Ракав : 44cm/17.4" Должина : 83cm/32.7" Азија Големина : 3 XL Биста : 118cm/46.4" Ракав : 45см/17.8" Должина : 84cm/33.1" Азија Големина : 4 XL Биста : 124cm/48.8" Ракав : 46cm/18.2" Должина : 85cm/33.5" Азија Големина : 5 XL Биста : 130cm/51.1" Ракав : 47cm/18.6" Должина : 86cm/33.9"
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст ако вашата цел е доволно голема. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Деколте:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Lisingtool
Силуета:
Лабава
Материјал:
плетење Памук,Полиестер,Сомот
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
GG-011505
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Стил:
Повик Гроздобер Слатка
Шаблон Тип:
Plaid
Големина:
S M X XL
Облека Должина:
Над Коленото, Мини
боја:
црна зелени
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав

Најдобрите понуди во категоријата