Нови 2018 Девојки Облека Памук Принцеза Есен Зима Облекуваат Долг Ракав Крои Фустан Детска Мода Облека Бебе Девојка Деца Се Облекуваат

Нови 2018 Девојки Облека Памук Принцеза Есен Зима Облекуваат Долг Ракав Крои Фустан Детска Мода Облека Бебе Девојка Деца Се Облекуваат

DEN 667.00
DEN 889.44
 

Това е достапна
Износ

возраст
големина
облека должина/cm градите/cm
должина на ракав/cm
погоден heigth/cm 6 T 120 62 67 39 100-110 8 T 130 65 70 41 110-120 10 T 140 68 73 43 120-130 12 T 150 71 76 46 130-140 14 T 160 74 79 48 140-150
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг!
повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи
https : //www.aliexpress.com/store/524059

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Директно
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Декорација:
Ruched
Број На Модел На:
BN657
Материјал:
Модални,Памук
Стил:
Новина
Бренд Име:
Хумор Мечка
Јака:
О Деколте

Најдобрите понуди во категоријата