АД Backless Tassel Девојки латинска Танц Облечи Професионални Перформанси Обука Големи Девојки Туту Фустани Децата Танцување Облека

АД Backless Tassel Девојки латинска Танц Облечи Професионални Перформанси Обука Големи Девојки Туту Фустани Децата Танцување Облека

DEN 760.00
DEN 799.68
 

Това е достапна
Износ


Големина
Биста
Половината
Висина(раст)
3 T
54
51
100cm
4 T
57
52
110cm
5
60
54
120cm
7
64
56
130cm
9
68
61
140cm
11
72
64
150cm
13
76
66
160cm
15
80
70
170cm

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 7, 9, 11, 13
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Лак
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
CL01159
Стил:
Краток
Бренд Име:
АД PANBING & HONGTANG
Јака:
О Деколте

Најдобрите понуди во категоријата