Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Панк Позитивни Жени Секси Повик Црна Долг Ракав Фустан OPQ236

Панк Позитивни Жени Секси Повик Црна Долг Ракав Фустан OPQ236

DEN 3401.00
DEN 5232.00
 

Това е достапна
Износ


Објектот вклучуваат : Еден Фустан
1.Главниот материјал се направени од памук 32 S
2. Склони патент дизајн
3. не е во заден раб
4. Hollowing надвор дизајн на рамо

Повеќе информации

Големина:
S, L, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
О Деколте
Стил:
Готски
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Патентите
Број На Модел На:
OPQ236
Половината:
Природни
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Материјал:
Spandex,Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
ПАНК РИТЛА

Најдобрите понуди во категоријата