Висок Квалитет на Нова Пониска Fuser Ролери за Kyocera KM3050 3050 4050 KM5050 5050 3035 4035 5035 420i 520i Притисок Ролери Со Мечка

Висок Квалитет на Нова Пониска Fuser Ролери за Kyocera KM3050 3050 4050 KM5050 5050 3035 4035 5035 420i 520i Притисок Ролери Со Мечка

DEN 930.00
DEN 979.20
 

Това е достапна
Износ


Висок Квалитет на Нова Пониска Fuser Ролери за Kyocera KM3050 3050 4050 KM5050 5050 3035 4035 5035 420i 520i Притисок Ролери Со Мечка
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Повеќе информации

Тип:
Fuser Ролери
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Број На Модел На:
KM3050
Објектот:
Долниот Fuser Притисок Ролери Ролери
Модел:
KM3050 4050 5050 3035 4035 5035 420i 520i
ОЕМ Бр.:
302GR94280 2GR94280

Најдобрите понуди во категоријата