Квалитетот памук, плетени кревет Фрли слатки шише млеко на децата на отворено патување топла маска квалитет едноставна корејски ќебиња нова топла продажба

Квалитетот памук, плетени кревет Фрли слатки шише млеко на децата на отворено патување топла маска квалитет едноставна корејски ќебиња нова топла продажба

DEN 1380.00
DEN 1452.96
 

Това е достапна
Износ


Чист памук ќебе
Е во денешно време се повеќе се продаваат MOE стил
користете 32 чешлани памучни Ткаени во,
Заштита на животната средина не содржи штетни материи
Може да се тестира во Европа и сад и Јапонија
Извоз на квалитетот, употребата на апсолутен мир на умот!
Истовремено, Можете исто така да се користи како голем shawl или коленото ќебе .
===============================
Покрај тоа, посебно внимание треба да се посвети и на користењето на остри објекти
За перење; може да се мијат со миење на рацете, додека додавање на некои омекнување агент, Рамни да се исуши, да се избегне деформација, да се избегне изложување.
================================
превозот
1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. 2.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници. 3.Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите. 4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ние ќе се прилагоди на начинот на транспорт, според износот на вашето купување , но во време на транспорт ограничувања. 5.Ако имате свој фаворит курир, ве молиме контактирајте ме.

Повеќе информации

Големина:
90x110cm, 110x130cm, 130x160cm
Бренд Име:
Бран Ризик
Техника:
Ткаени
Стил:
Обична
Употреба:
Патување,Декоративни,Постелнина
Ткаенина Count:
30
тема count:
300TC
Број На Модел На:
112
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук
Шема:
плетење
Текстурата на материјалот:
Памук
Ткаенина Материјал:
Памук
Шема:
Хранење шише
Производ Одделение:
Топ Производ
намалување:
2%-3%
Стил:
Европски
Применливи Сезона:
Во пролет и есен
боја:
Четири бои жакард

Најдобрите понуди во категоријата