Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сокол Око 10 25cm Led Плочата Светлина 360 степени Електрични Плочата за Фотографија Плочата си дозволат 10kg T360-A02

Сокол Око 10 25cm Led Плочата Светлина 360 степени Електрични Плочата за Фотографија Плочата си дозволат 10kg T360-A02

DEN 2074.00
DEN 2304.00
 

Това е достапна
Износ


КВАЛИТЕТОТ ТРАЈНИ ROTATON ПАК ТАБЕЛА - Најмногу до датумот дизајн, цврсти struction идеален за партија, свадба, изложба, насловна & празник декорација, фотографија.
Одликувајќи се со ВИСОКА ЛУМЕН БЕЛА LED во средината светне! Совршено дизајнирани за накит, модел, сувенири, предмети или фотограф, продавачот, домаќинка, готвач.
ПРАКТИЧНО, ЦВРСТИ STRUCTION и СТАБИЛНА РОТАЦИЈА - дијаметар 10 инчи пак табела правење на вашиот промоција толку лесен, енергија од AC приклучокот, а НЕ БАТЕРИЈАТА е ПОТРЕБНО.
Висината на само 1.5, а во многу лесно да се одржи, утовар вашите производи да ротација многу стабилен.
РАЗЛИЧНИ РОТАЦИЈА НАСОКА И ОПЕРАЦИЈАТА на ВЛАДАТА ПОСТАВУВАЊЕ на ОПЦИИ - Постојат 2 switchers на база на страна, само допир на прекинувачот се изберат или ротација во насока на стрелките на часовникот или анти-насока на стрелките на часовникот, ви нудиме совршен ефект во секое време.
Исто така, се префрлат ви овозможи лесно да РОТАЦИЈА & LIGHT ON или РОТАЦИЈА & LIGHT OFF или ЗАТВОРИ.
ЗАДОВОЛУВАЊЕ на ВЧИТУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ - Како и многумина 0~20 фунти вчитување капацитет да ги исполни вашите повеќето барања. Ние сме користење на нашите клиенти се претвори табела за толку многу апликација како што ротирачки со вино, лаптоп, камера, мобилен, козметика, накит, скапоцен камен.
Тоа е мулти-цел да се сврти табела за толку многу работи.
Дел Број T360-A02 Нето тежина 0.5 кг Боја Бела Max Оптоварување Тежина 10kg Брзина 40 секунди/круг со Дијаметар од 25cm
Ве молиме да не информирате на 110 V или 220 V напон што сакате. Ние ќе ги испрати вистинскиот според вашите барања.
По купувањето, ве молиме потврдете кои приклучок тип ќе треба за користење на вашата земја. Инаку, ние ќе база на Pay Pal адресата за да испратите правилниот приклучок тип.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Повеќе информации

Бренд Име:
Falconeyes
Пакет:
Yes
Модел:
T360-A02
Нето тежина:
0.5 КГ
боја:
Бела
Макс Оптоварување Тежина:
10KG
Брзина:
40 секунди/круг
Дијаметар:
25cm
Напон:
110 / 220V

Најдобрите понуди во категоријата