Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
80см/32 Чадор Softbox Brolly Рефлектор Diffuser со Карбонски Влакна Заградата за Speedlite Блиц Светлина

80см/32 Чадор Softbox Brolly Рефлектор Diffuser со Карбонски Влакна Заградата за Speedlite Блиц Светлина

DEN 906.72
 

Това е достапна
Износ


Прочитајте пред да го Купите :
1. Ако пакетот не пристигне во 60 дена (руската Федерација во 90 дена),pls контактирајте со нас без спор ,ние ќе бидат таму за да ви помогне додека не се најде пратката, ние ќе се реши со нашите најдобри !
2. Ве молиме проверете внимателно со опис на производи детали пред да го ставите !
3. Ако не сте задоволни со производи кога ќе се добие тоа, pls се чувствуваат слободни да контакт без спор, што би можело да се прифати се враќаат !
4. Трговија на големо е прифатена. Можете да додадете објекти ви се допаѓа во количка и го стави на ред со цел забелешка и ние ќе ви даде најдобра цена !
80см/32" Чадор Softbox Brolly Рефлектор Diffuser со Карбонски Влакна Заградата за Speedlite Блиц Светлина со Висок Квалитет!! 100% Сосема Нов Карактеристики : - се Биде Професионален Фотограф - отворањето Дијаметар е 80см, внатре со одразуваат сребро и доаѓа со пред проѕирен diffuser, одлична за speedlite, monolight, strobe или робови. - Брз и лесен начин да се произведе beatiful дифузен светлина. - Посебно дизајниран за speedlites и strobist, мора да ги имате за локацијата на снимање. Спецификација : Направен од висок квалитет на најлон Димензии : Дијаметар : 32"(80см) Octagonal Укината Должина : 66cm (приближно) Ultimate омекне светлина поток и отстрани сенка да се направи совршен стрелаштво Боја : Црна/Сребрена (Од/Во) Сребро Внатрешни Лице : Минимизирање на Светлината Загуба & Зголеми Светлината се Шири Може да се користи со молњи, и некои студио флеш светла со чадор дупка (8мм универзална вратило) Надворешни снежана Покријат Пакет вклучува : 1 x Softbox 1 x Надворешни Бела покривка 1 x Торба
FOTGA Безжична флеш предизвика Поставите PT-04 TM 4 Channles За Дигитална Камера US$ 9.28 - US$ 12.09 /парче
Fotga трговија на Големо Променливи Тајмер Далечинско Кабелот за Nikon D7000 D5000 D90 D3100 D3000 US$ 14.43 - US$ 16.49 /парче
Трговија на големо Fotga DP500 dslr фото Следат фокус FF 15mm род поддршка HDSLR HDV за 5 D II 7 D 600 D US$ 136.08 - US$ 170.10 /парче
Целата Fotga DP500 Рамо Планината Поддршка Подлога за dslr фото HDSLR Екипаж US$ 87.63 - US$ 113.40 /парче
Трговија на големо Fotga DP500 Систем за Брзо Ослободување dslr фото железнички 15mm род поддршка 4 следете ги фокус За Следат Фокус dslr фото HDSLR DV US$ 136.08 - US$ 170.10 /парче
Трговија на големо Fotga DP500 Железнички Род Систем Рака Костец за Следат Фокус US$ 88.04 - US$ 125.77 /парче
Fotga DP500 Брзо Ослободување Плоча за dslr фото Следат Фокус 15mm Железнички Прачка за Поддршка на Системот US$ 30.93 - US$ 43.30 /парче

Повеќе информации

Пакет:
Yes
Бренд Име:
FOTGA
Број На Модел На:
80см
Тип:
softbox
Големина:
80см
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата