Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови 5 Страници 42 Џебови Пластични Монета Носители Складирање Собирање Пари Албум Случај

Нови 5 Страници 42 Џебови Пластични Монета Носители Складирање Собирање Пари Албум Случај

DEN 162.00
DEN 175.68
 

Това е достапна
Износ

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Страница дупка на лево : 3 дупки. 6 џебови хоризонтално по страницата. 7 џебови вертикално по страницата. Совршен за собирање монети. Погоден за пари, жетони, медалјони, значки. ве Молиме имајте на ум : овој оглас е за само на страниците и не содржи албумот или други додатоци. Спецификација : Материјал : Пластични Големина на Страница : беа 25,5 cm x 20cm/10.04" x 7.87"(прибл.) Секој џеб големина : 28mm Боја : Транспарентна Количина : 5 Страници Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 5 x 42 Џебови Монета Албум Страницата (без мало пакет)

Повеќе информации

Тип:
Кабинетот Тип
Маска Материјал:
ПВЦ
Стил:
Лабава-лист Фото Албум
Број На Модел На:
2S40502
Задолжителен:
случај обврзувачки
Употреба:
монета колекција
големина на страница:
Беа 25,5 cm x 20cm/10.04 x 7.87(прибл.)
Секој џеб големина:
28mm
боја:
Транспарентна
Количина:
5 страници

Најдобрите понуди во категоријата