СТП Кожа Coining насловната Фотографија на Албумот 700 Парче Insertable 5 6 7 Инчен Фотографии Љубители Роденден или Бизнис Слика Албум Подарок

СТП Кожа Coining насловната Фотографија на Албумот 700 Парче Insertable 5 6 7 Инчен Фотографии Љубители Роденден или Бизнис Слика Албум Подарок

DEN 2870.40
 

Това е достапна
Износ


700 Дел фотографии : 5 инчен , 6 инчен ,7 инчен
Внатре дрво и СТП кожа материјал : потрајни

Повеќе информации

Големина:
18 inch
Стил:
Кристално
Број На Модел На:
ZHX90343
Тип:
Interleaf Тип
Употреба:
Свадба Фото Албум
Маска Материјал:
PU
Фото Складирање Количина:
> 500
Задолжителен:
Алуминиум помине
Алуминиум помине:
фото албум
Албум Големина:
35x33x6cm
Пејст Фото големина:
5 инчен - 7 инчи
Функција:
издржлив
Фото Број:
700 Парче
Маска Материјал:
СТП и Дрво
Технологија:
Coining

Најдобрите понуди во категоријата