Harpelunde Мажите Лав Тока Сомот Мокасина Чевли Печатени Обувки Со Злато Плоча Со Големина Од 6 До 14

Harpelunde Мажите Лав Тока Сомот Мокасина Чевли Печатени Обувки Со Злато Плоча Со Големина Од 6 До 14

DEN 4128.00
 

Това е достапна
Износ


[xlmodel]-[производи]-[45501] Топла Продаде
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37534] За Нас
Harpelunde е Кинески роден обувки етикетата, од областа на премиум мокасини за оние кои ја ценат
модерни, функционални и разиграните облека. Ние да изберат да ги пронаоѓаат конвенционалните додека работат надвор
традиционалните стилови, преку нудење на arrayof бои, текстури, печатени слики и мотиви, никогаш не двоумење на
исклучителна удобност да се приспособат на современ начин на живот.
[xlmodel]-[custom]-[38977] Зошто у изберете нас?
НАШАТА ВРЕДНОСТ ПОРАКА Е "КВАЛИТЕТОТ Е НАША КУЛТУРА"
СО НАС ВАШИТЕ ПАРИ Е БЕЗБЕДЕН ВАШИОТ БИЗНИС Е БЕЗБЕДНО.
1. Конкурентска Предност На Производи Со Конкурентна Цена.
2. Брза Обработка на Време и Време на Испорака.
3. Чевли за да одговара точно на големина. Замена ќе бидат обезбедени ако постои проблем со фитнес.
4. Целосна Наплата во случај на ЛОШ КВАЛИТЕТ ИЛИ ДОЦНА ВРЕМЕ на ИСПОРАКА
5. Професионални Услуги На Клиентите.
6. Ние прифаќаме Обичај најголемиот Дел Цел и Поединечните Нарачана Цел.
[xlmodel]-[custom]-[37691] Политика на Враќање
Можете да се вратите купувањето за целосна наплата или размена за било каква причина во рок од 14 дена по приемот на вашата
пратката. Сепак доколку ставката што сте ја примиле е погрешен точка или дефект на објектот ќе се плаќаат за превозот и
начини, бидејќи тоа би биле нашите вина. За Размена откако објект се враќа со нас, и ние ќе плаќаат за превозот
трошоците за замена на вас. Предмети мора да биде unworn неискористени и се врати во оригинални пакувања. Во редок случај на
производ дефект ве молиме ни e-mail да се организираме за вашето враќање или замена.
[xlmodel]-[custom]-[39404] Услуга на Клиентите
Сите прашања се одговорени во рок од 24 часа, освен за време на викендите и Празниците кои ќе се одговори на нашиот следен
работен ден. Наша цел е да биде целосно задоволни со трансакцијата. Ако ова не е случај, ве молиме да се овозможи
нас за решавање на вашите грижи пред да замине повратни информации. Ако сте имале пријатно купување искуство, ќе биде
благодарен ако би ни остави позитивен фидбек.
[xlmodel]-[производи]-[45500] Нови Пристигнувања

Повеќе информации

Чевли Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Бренд Име:
Harpelunde
Горниот Материјал:
Сомот
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
pigskin
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Основни
Број На Модел На:
PGP003
Одделот За Името:
Возрасни

Најдобрите понуди во категоријата