Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Деловен Човек Канцелариска Работа Луксузни Вистински Кожени Чевли Метал Посочи Пети Свадба Фустан Чевли Mens Печатени Формално Партија Обувки

Деловен Човек Канцелариска Работа Луксузни Вистински Кожени Чевли Метал Посочи Пети Свадба Фустан Чевли Mens Печатени Формално Партија Обувки

DEN 4695.00
DEN 6432.00
 

Това е достапна
Износ


Мажите Чевли Големина на топ Листите НИ ГОЛЕМИНА ЕВРА ГОЛЕМИНА велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НОГА ДОЛЖИНА 4 35 3.5 22.5 4.5 cm 36 4 23cm 5 37 4.5 23.5 cm 6 38 5 24cm 7 39 6 24.5 7.5 cm 40 6.5 25cm 8 41 7 беа 25,5 см 8.5 42 7.5 26cm 9 43 8 26.5 cm 9.5 44 8.5 27cm 10 45 9 27.5 cm 10.5 46 9.5 28cm 11 47 10 28.5 cm ЗАБЕЛЕШКА :
1.Ве молиме проверете ги мерења погоре и да го изберат правото големина на конверзија(1 инч=2.54 см).
2.ако не сте сигурни,ве молиме мерка метри должина и дебелина, според нашата фотографија.не избере големина од страна на вашиот локалните НАС/велика БРИТАНИЈА/MK/AU/CA големина или со погодување големина.
3.ако вашата нога има малку масти,ве молиме изберете еден или два големина поголема од нормалната големина.
4.Ако не знаете како да го изберете ,кажете ни ја вашата нога должина.

Повеќе информации

Чевли Големина:
5, 6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
Нови
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Чевли Тип:
Основни
Бренд Име:
YueYueAngel
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Печати
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin

Најдобрите понуди во категоријата