Вистинска Кожа Флип случај За Samsung S8 Litchi текстура ротирате надворешни Картичка Слотови Магнетни тока Паричникот Стил holster

Вистинска Кожа Флип случај За Samsung S8 Litchi текстура ротирате надворешни Картичка Слотови Магнетни тока Паричникот Стил holster

DEN 1651.00
DEN 2064.00
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на LANGSIDI предводник продавница!
Ви посакуваме да имате пријатен шопинг!
Здраво, сите клиенти,
Ние сме професионални рачно изработени обичај фабрика, ние мобилен телефон поставува во Dongguan, Кина има 10 години искуство!
Ако имате било какви треба да се прилагодите на производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме за доаѓање!

Повеќе информации

Материјал:
Компатибилен Модел На Samsung:
дизајн:
Симпатична,Егзотични,Животински,Бизнис,Мат,Апстракт,Обична,Гроздобер
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Водоотпорни,Со Картичка Џеб,Тешки Заштита
Карактеристики:
Луксузна Вистинска Кожа
Бренд Име:
LANGSIDI
Големина:
20*10*8

Најдобрите понуди во категоријата