Оригиналниот iCarer Телефон Случаи За Samsung Галакси S8/ S8 Плус Гроздобер Луксузни Вистинска Кожа Флип Случај Покритие За Samsung S8 Работ

Оригиналниот iCarer Телефон Случаи За Samsung Галакси S8/ S8 Плус Гроздобер Луксузни Вистинска Кожа Флип Случај Покритие За Samsung S8 Работ

DEN 1152.00
DEN 1799.04
 

Това е достапна
Износ


Оригиналниот i Carer Телефон Случаи За Samsung Галакси S8/ S8 Плус Гроздобер Луксузни Вистинска Кожа Флип Случај Покритие За Samsung S8 Edege
Карактеристики :
1.100% Оригинални Icarer Бренд.
2.Направени од 100% Реално рачно изработени кожа (првиот слој cowhide кожа).
3.Страна Флип Целосна Работ Затворени, направи случај мултифункционален и корисни.
4.Компатибилен за Samsung Галакси S8 & S8 Плус.
7.Достапни за 3 бои (Црна, Кафена, Црвена).
Премиум квалитет Гроздобер вистински cowhide кожа со ICARER иновативен дизајн.
Внатрешни работи моделот е направен од микро влакна кожа која анти-валкани и водоотпорен.
Убаво stitched обвивка, заштита на вашиот мобилен телефон од абразија и нула. Страна отворен дизајн со лесен пристап до сите контрола на копчиња, без отстранување на случај. Луксузна Вистинска Кожа Серија Ретро Вистинска Кожа Серија Пакетот Вклучува : 1pcs Оригинални i Carer Телефон Случаи За Samsung Галакси S8/ S8 Плус Гроздобер Луксузни Вистинска Кожа Флип Случај Покритие За Samsung S8 Edege.

Повеќе информации

Материјал:
за Samsung S8, за Samsung S8 Плус
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Карактеристики:
Луксузна Вистинска Кожа Флип Случај Покритие За Samsung Галакси S8/ S8 Плус
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
icarer
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8,Галакси S8 Плус
Големина:
For Samsung Galaxy S8/ S8 Plus Phone Cases
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Модел:
Оригиналниот Луксузен Бренд Мобилен Телефон Случаи За Samsung Галакси S8/ Плус
Стилот 1:
Гроздобер Прекривачот Случај За Samsung Галакси S8/ S8 Плус
Стил 2:
Луксузна Страна, Се Отвори Целосно Покривање Блиску Првиот Слој Кожа
Материјал:
Првиот слој кравја кожа
Компатибилен со 1:
За Мобилен Телефон Samsung Galaxy S8 Телефон
Компатибилен со 2:
За Мобилен Телефон Samsung Galaxy S8 Edge/ S8 Плус Телефон
Пад на превозот:
Поддршка
SKU:
W1I0041

Најдобрите понуди во категоријата