Мотоцикл Разлика Намали Сплит Тапи Воздушен доза филтер За Харли Спортските 1200 883 Четириесет и Осум 1991-2015

Мотоцикл Разлика Намали Сплит Тапи Воздушен доза филтер За Харли Спортските 1200 883 Четириесет и Осум 1991-2015

DEN 6558.00
DEN 7128.00
 

Това е достапна
Износ

Состојба : Резервни 100% Сосема Нов Револуционерен поддршка плоча која го промовира мазна струење во хидрати/гас тело Скриени чудак случај breathers Помали филтер елементи дава повеќе коленото царинење е фузија на текстура природни алуминиум и детална обработка што открива вистинската убавина на своите алуминиум; тие потоа се натопи свежи машински делови во масна јасно anodize за заштита на површината, додека одржување на своите суровини естетски заштитени Вклучува сите монтажа хардвер марка вклучени !!! Fitment : Харли Спортските 1200 883 1991-2015 Харли Седумдесет и Две 2012-2014 Харли Iron 883 2009-2014 Харли Четириесет и Осум 2010-2014 ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 Pcs Воздушен Филтер со Прибор (Како на Сликата прикажани)

Повеќе информации

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Име На Модел:
Харли Спортските 1200 883 Четириесет И Осум 1991-2015
Бренд Име:
LARATH
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1.1kg
Објектот Должина:
0inch

Најдобрите понуди во категоријата