6mm Гас Гориво Филтер за Бензин Цевка Цевка Линија + 4 Клипови Мото Скутер Dirt Bike Жолта Црвена Сина, Зелена Капка превозот

6mm Гас Гориво Филтер за Бензин Цевка Цевка Линија + 4 Клипови Мото Скутер Dirt Bike Жолта Црвена Сина, Зелена Капка превозот

DEN 55.00
DEN 75.36
 

Това е достапна
Износ

Спецификација : Црево Боја : Жолто/Црвени/Сино/Зелено Гориво Филтер големина : 6.3 cm(H) x 2.6 cm(D) Гориво Филтер дијаметар : 6mm Fule Цевка должина : 48cm Fule Цевка со Дијаметар : прибл. 6mm Забелешка : 1. (ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени.Професионалната Инсталација Е Препорачливо! 2. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање. 3. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см) 4. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. Пакет се вклучени : 1 x Гориво Цевка 1 x Гориво Филтер

Повеќе информации

Бренд Име:
wupp

Најдобрите понуди во категоријата