30cm Гравитацијата Паѓа Waddles Свиња Играчка Mabel Милениче Свиња Симпатична Розова Свинче Полнети Животни Кадифен Кукла

30cm Гравитацијата Паѓа Waddles Свиња Играчка Mabel Милениче Свиња Симпатична Розова Свинче Полнети Животни Кадифен Кукла

DEN 423.00
DEN 528.48
 

Това е достапна
Износ


Материјал : ПП Памук
Големина : Околу 30cm
Пакет : OPP Вреќа

Повеќе информации

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Димензии:
1128cm
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Број На Модел На:
свиња кадифен
Предупредување:
не оган
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен

Најдобрите понуди во категоријата