Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1pc 50cm/80см Нови Симпатична Морски Животни Кадифен Играчки Полнети Кадифен Печат Кукла Мека Перница Детска Играчка Роденденски Подарок

1pc 50cm/80см Нови Симпатична Морски Животни Кадифен Играчки Полнети Кадифен Печат Кукла Мека Перница Детска Играчка Роденденски Подарок

DEN 571.00
DEN 571.20
 

Това е достапна
Износ

Опис : 1.Големина : 50 CM/80СМ ; 2.Материјал : мека кадифен; 3.Фил : 100% високо квалитетни PP памук; 4.Пакување : 1piece/многу во една OPP вреќа.

Повеќе информации

Висина:
50cm, 80см
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
01
Тема:
Животните
Форма:
печат
Животни:
печат
Карактеристики:
Образовни, Мека, DIY, Интерактивна

Најдобрите понуди во категоријата