Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
45см Црвена Боја Змеј Кадифен Играчки за Симпатична Бебе/ Деца Подарок, Диносаурус Кадифен Кукла Бесплатен Превозот

45см Црвена Боја Змеј Кадифен Играчки за Симпатична Бебе/ Деца Подарок, Диносаурус Кадифен Кукла Бесплатен Превозот

DEN 873.00
DEN 959.52
 

Това е достапна
Износ


Бренд нови
Mearsurement : прибл 45см Highth
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Направени од високо-одделение мека кадифен. Сите на нов материјал.
Одличен подарок за некој посебен
Одлично за собирање
Може да биде машина за перат и фен
Може да се испраќаат веднаш
Објектот останува во пушите, пет-слободен средина
Објектот е исто така на располагање за промет на големо, е-мејл мене за детали
Ние ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција. Ве молиме купување сигурни!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Предупредување:
не-домашни миленичиња
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
L
Бренд Име:
Фенси Hotty
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Возраст Опсег:
2-4 Години
Тема:
NICI
Форма:
Животни
Животни:
крокодил

Најдобрите понуди во категоријата