Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Spider Ракавици Играчка Еден пар на цртан филм боксерски ракавици Кадифен кукла играчка тупаница детето подарок бесплатен превозот Вршење Реквизити

Spider Ракавици Играчка Еден пар на цртан филм боксерски ракавици Кадифен кукла играчка тупаница детето подарок бесплатен превозот Вршење Реквизити

DEN 776.00
DEN 970.08
 

Това е достапна
Износ


Spider Ракавици Играчка Еден пар на цртан филм боксерски ракавици Кадифен кукла играчка тупаница детето подарок бесплатен превозот Вршење Реквизити
Опис на производот : Точка име : цртан филм боксерска ракавица Производ материјал : крпа крои, PP памук пополнување на Производот тежина : единствен околу 260 грама Производ должина : околу 28 см Производи се поделени во spider man and Hulk две, ве молиме изберете вашиот омилен стил кога наредил. Ве молиме да ги доставите на примачот име и презиме и ви посакувам пријатен шопинг! Бидете внимателни: Прирачник за мерење, тежина, големина, мала грешка пакувањето на Производот ќе биде надграден нередовно! Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики. Напомена : 1. Бидете сигурни дека вашата моментална адреса е точно кога ќе закажете 2. Ве молиме одберете превозот метод и платниот налог, вклучувајќи го и превозот (ако сте треба да ги сноси товар). 3. Треба да се плати во рок од 1-2 дена! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Не можеме да се осигура дека сите меѓународни превозот време, поради обичаи и географски разлики во одделни земји, може да влијае на времето за испорака. Ние ќе пакување и транспорт на пакет што е можно поскоро! Нашата гаранција : Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи за 100% , може да одлучите да го промените стоката во рок од 30 дена по датумот на испорака на стоки, транспорт на товар на купувачот, не ја оштетува стоката и оригинално пакување. Контакт со нас : Ако ви треба помош или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, додека вашето задоволство. Ви благодарам многу за вашата поддршка и охрабрување. Повратни информации : Драги пријатели, вашето задоволство е наша услуга начело, и вашата повратна информација за нас е многу важно. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда евалуација и висок НСД услуга во време. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Не брзаат да се направи било лоши коментари. Ајде да ви помогне со сите проблеми, вклучувајќи го и целосна наплата и замена на стоки! Ви благодарам многу за доаѓање. Ви посакувам среќен живот и со нетрпение очекуваме да вашата посета следниот пат!

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
Бренд Име:
ANUOTONG
Димензии:
Должина околу 28 см
Предупредување:
NO
Број На Модел На:
JK-263
Пополнување:
PP Памук
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Тип:
Полнети Кукли
Материјал:
Кадифен
Карактеристики:
Мека,Цртан Филм,Полнети & Кадифен
Тема:
Спорт
Тежина:

Најдобрите понуди во категоријата