Нови MCX Машки Plug RF Coax Конвертор Конектор Со Crimp За RG316,RG174,LMR100 Директно Goldplated трговија на Големо

Нови MCX Машки Plug RF Coax Конвертор Конектор Со Crimp За RG316,RG174,LMR100 Директно Goldplated трговија на Големо

DEN 46.56
 

Това е достапна
Износ


Нови MCX Машки Plug RF Coax Конвертор Конектор Со Crimp За RG316,RG174,LMR100 Директно Goldplated трговија на Големо

Повеќе информации

Број На Порта:
1
Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
конвертор
Работна Фреквенција:
2.4 G
Тип:
WIFI
Статус :
Нови
Отпорност:
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот
Позлата :
Goldplated
Монтажа :
Crimp
Стил :
Директно
Кабелот Тип :
RG316,RG174,LMR100
конектор:
MCX Машки Приклучок
Стил 2:
отворен прозорец

Најдобрите понуди во категоријата