Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1000pcs симулација свила цвеќиња ливчиња од роза вештачки цвеќиња Венци за свадба декорација на Настанот Партија Материјали Мулти Боја

1000pcs симулација свила цвеќиња ливчиња од роза вештачки цвеќиња Венци за свадба декорација на Настанот Партија Материјали Мулти Боја

DEN 479.00
DEN 479.04
 

Това е достапна
Износ


Симулација свила цвеќиња ливчиња од роза вештачки цвеќиња за свадба декорација на Настанот Партија Материјали Мулти Боја Венци
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Одлично за свадби, цвет девојка кошеви, декорирање маси, scrapbooking, тушеви и многу други користи.
Пакувањето на производот :
1000 x свила цвеќиња
СОВЕТИ : оваа ставка има многу видови на стилови, ве молиме изберете боја која ќе треба,исто така, можете да оставите порака која боја сакате да се купи,Нема коментари до нас, ние ќе ви испратиме е случаен производ,ви благодариме за вниманието.
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме.

Повеќе информации

Стил:
Модерна
Бренд Име:
Halojaju
Тема:
Цвет
Материјал:
Текстилна & Ткаенина
боја:
црвена,небо сина,светло жолта,розова,светло зелена
Производот Категорија:
Confetti
Стил:
свадба декорација
Употреба:
партија декорација
Обликот:
вештачки цвеќиња
Функција:
свадба материјали,свадба фаворизира
Број На Модел На:
партија материјали
Производот:
вештачки рози

Најдобрите понуди во категоријата