Природни минерални lapis lazuli камења обележани минерални кристали наставата по странски минерални примероци колекција на оригинални камен о

Природни минерални lapis lazuli камења обележани минерални кристали наставата по странски минерални примероци колекција на оригинални камен о

DEN 13440.00
 

Това е достапна
Износ


[Камен] на Fangfei подарок на природата и ќе стане независен да, сакам да ве прашам ни се Омилени ??
Име : Celestine
Спецификации : 86 ?? 46 * 33 mm
(Имајте на ум дека големината на бебето о ~~ Макро бебе се чини да биде поголема следното Упатство за мерење, има 2-3мм Грешка ??
Тежина : 171 g
Потекло; Мадагаскар
Совети : Слики од продавницата 100% Вид на снимање, но со оглед на влијанието на пукање од страна на светлина, таму ќе биде малку боја, во прилог на различни монитори дисплеј во боја ќе бидат различни, сосема неприфатлив за боја на про-ве молиме внимателно шут! Бојата не е голем квалитет проблем О!
* Слика сто проценти навистина пука ве молиме остатокот увери купување

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата