Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нордиските Дрво Лента Рекордер Деца 's Играчки Радио Фигурини Детска Соба Виси Декорација Занаети Продавница Декоративни Фотографија Реквизити

Нордиските Дрво Лента Рекордер Деца 's Играчки Радио Фигурини Детска Соба Виси Декорација Занаети Продавница Декоративни Фотографија Реквизити

DEN 749.00
DEN 1152.00
 

Това е достапна
Износ


Нордиските Дрво Лента Рекордер Деца 's Играчки Радио Фигурини Детска Соба Виси Декорација Занаети Продавница Декоративни Фотографија Реквизити
Материјал : Дрво Боја : Како на сликата покажува Големина : Стил 1 : 17*11*2 см (1cm=0.3937 инчи) Стил 2 : 17*14*2 cm Пакување : 1piece /пакет Функција : Детска Соба Декорација Забелешка : Бидејќи производот е чисто се рачно изработени, а некои поради материјални причини нормалното производство на мали недостатоци (ако ум, да не цел)
Превозот Услови Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на САД,ЕУ,Азија,и друга земја.
Времето за испорака е околу 7-35 дена.
DHL , UPS-от , ТНТ , FEDEX , EMS се исто така достапни кога ќе плаќате дополнителни товар. Времето за испорака е за 3-7 дена.
Таму ќе биде следење на број за вас по испраќање.
Ние не си дозволат било царина, даноци и данок на додадена вредност. Повратни информации Доколку постои било каков проблем во врска со превозот, производи и услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред отворањето спор или напуштање на негативен фидбек.
Позитивни повратни информации со 5 ѕвезди за опис, испорака и услуга ќе биде прифатена.
Ние ќе provde попуст за вашата следна цел, кога ќе ја испратите екран шут на позитивен фидбек. Сервисот за Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници прво.
Општо земено, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 часа.
Како временската разлика, некои одговор ќе биде околу 6-10 часа задоцнување. Политика на враќање Можеме да го препрати или наплата за вас, ако производот е неисправен или не како опис
Ние само си дозволат товар за враќа неисправен производ.
Враќањето товарни ќе бидат платени од вас, ако тоа е вратени од вашите лични причини.
Сите врати производи треба да бидат спакувани добро и задржи оригиналниот пакет.

Повеќе информации

Стил:
Модерна
Бренд Име:
CWHELHJ
Материјал:
Дрво
Тема:
Љубов
Стил:
Нордиските
Функција:
детска соба декорација
Шема:
дрво радио/лента снимач
Употреба:
Децата играчки /фотографија реквизити

Најдобрите понуди во категоријата