Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
креативни исклучителна украси бебе девојка елф фигурини ангел самовила figurine за домашна декорација свадба роденденски подарок

креативни исклучителна украси бебе девојка елф фигурини ангел самовила figurine за домашна декорација свадба роденденски подарок

DEN 1713.60
 

Това е достапна
Износ

Спецификација :
1. Предмети се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Пошта;достигне повеќето земји и религии во рок од 15 до 30 дена.
2. Ние испорака на предмети во рок од 3 работни дена (со исклучок на викендите и празниците) и по примање на исплатата. Ние ќе брод вашата адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса не е точно. Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
3. Ако сакате на било кој друг превозот на, ве молиме слободно да не контактирате во било кое време.
1. Ако имате било qustions за објектите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас одеднаш. Ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро, ако не сте задоволни со предмети што сте го купиле, враќање е прифатлив рок од 14 дена откако ќе прими предмети, или да го замени објекти за вас, ве молиме да привлече внимание дека превозот и ракувањето надоместоци за вратени предмети треба да бидат платени од вас.
1.Повратната информација е многу важна за нас, така ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се решаваат проблемите додека не се задоволни. Ви благодарам многу за вашата помош. Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.

Повеќе информации

Стил:
Европа
Бренд Име:
Грч-П
Материјал:
Смола
Тема:
Луѓе

Најдобрите понуди во категоријата