Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
PCycling 7 Бои Велосипед Mudguard Фиксна Опрема Fenders Поставите Кал Чувари Велосипед Mudguard Крилја За Велосипед Предо/Странично Фендер

PCycling 7 Бои Велосипед Mudguard Фиксна Опрема Fenders Поставите Кал Чувари Велосипед Mudguard Крилја За Велосипед Предо/Странично Фендер

DEN 282.00
DEN 552.48
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Чувајте ги вашите возење велосипед фен и почисто
Мала тежина и лесно да се соберат
Лесно се инсталира и да се прилагоди на висината на задните mudguard
Стилски дизајн и висок квалитет
Погодни за планински велосипед, патот велосипед, виткање велосипед и сл.
За да се реши проблемот на површински
Спецификации :
Боја : Бела, Црвена, Сина, Жолта
Материјал : Пластика
Пред Mudguard : 28cm
Задните Mudguard : 35cm
Пакетот вклучува :
1 x Планински Велосипед Пред&Задните Fenders Поздравниот Кал Чувари Сет

Повеќе информации

Број На Модел На:
PCYCLING
Бренд Име:
PCYCLING

Најдобрите понуди во категоријата