Повеќе боја crinoline fascinator headwear пердув шарени мрежа црква покаже коса додатоци millinery коктел капи MYQ040

Повеќе боја crinoline fascinator headwear пердув шарени мрежа црква покаже коса додатоци millinery коктел капи MYQ040

DEN 337.00
DEN 354.72
 

Това е достапна
Износ


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Multiplel боја crinoline fascinator headwear пердув шарени мрежа црква покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ040 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Повеќе информации

Тип На Објект:
Fedoras
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
MYQ040
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големина:
Approx 16cm
боја:
повеќе бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,саем,Коктел, по Повод Настанот,Трка
Стил:
Headbands

Најдобрите понуди во категоријата