Gigertop TP-WP1430B 450W RGB КОЧАН 3IN1 Led Ѕид се Мијат Осветлување 14x30W DMX/Звук на Активен/AUTO/Господар-Роб 3 pin машки & женски XLR

Gigertop TP-WP1430B 450W RGB КОЧАН 3IN1 Led Ѕид се Мијат Осветлување 14x30W DMX/Звук на Активен/AUTO/Господар-Роб 3 pin машки & женски XLR

DEN 13632.00
 

Това е достапна
Износ


Технички карактеристики
Напон : AC 90-240v, 50-60 Hz
Потрошувачка на енергија : 450 W
LED : 14pcs*30 W RGB 3 IN1 КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ
Секоја ПРЕДВОДЕНА Индивидуално Контролиран.
Контрола на Владата : DMX, господар роб
Канал : 2/3/5/8/42/44 CH
Леќа Агол : 25 степен
Функција Ефект : Dimmer,strobe,Постепена Промена
Ладење на Владата : алуминиум случај Систем за Ладење
Дисплеј : дигитален екран
ИП стапка : IP20
Во текот температура Заштита
Димензии : 100*8.8*17cm
Н. Ж : 7.2 kg
Пакување листа за секоја единица :
1pcs led ѕид за миење светлина
1pcs моќ кабел
1pcs прирачник книга

Повеќе информации

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
TP-WP1430B
Име на производ:
14*30W не-водоотпорен led пиксели ѕид за миење
Напон:
AC100V-220V
моќност:
450W
Контрола на начин:
DMX/матер и роб/Звук контрола
Led количина:
14x30W RGB 3IN1 led светилки
Леќа степен:
стандард степен е 25 ( 40 не е задолжително)
DMX канали:
2/3/5/8/42/44 канал факултативна
Водоотпорен Ниво:
IP20 (со двојно вентилаторот за ладење внатре)
Производ гаранцијата време:
1 година
Начин на пакување:
картонска кутија ( лет случај 5in1 е опционално)

Најдобрите понуди во категоријата