Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
4XLot DJ Осветлување Опрема 18X10W RGBW 4IN1 LED Молчи Par Светла Со 8 DMX Канал За Партија Свадба Диско ноќни клубови

4XLot DJ Осветлување Опрема 18X10W RGBW 4IN1 LED Молчи Par Светла Со 8 DMX Канал За Партија Свадба Диско ноќни клубови

DEN 14890.00
DEN 15840.00
 

Това е достапна
Износ


4 XLot DJ Осветлување Опрема 18 X10 W RGBW 4 IN1 LED Молчи Par Светла Со 8 DMX Канал За Партија Свадба Диско ноќни клубови , слободен брод од UPS-от, FEDEX, DHL, TNT или Кина поштенски и други начини слободно во рамките 5days.
Спецификација за производ : 18 Pcs Молчи Par Светлина 18 Pcs X10 W RGBW 4 IN1 LED Мазна Dimmer Од 0%-100% DMX512/8 Канал Технички Параметри Влезен Напон : AC90-240 V,50-60 Hz Моќност : 200 W Извор на Светлина : 18 X10 W RGBW 4 IN1 Висока Осветленост LED Контрола на владата : DMX512,Звук,Авто,Господар-Роб DMX Канал : 8 CH изгледот е роман, мали, текстурата е добро, горната класа, многу применливи на мобилната фаза. Превозот, вклучувајќи ги на секоја светлина : 1pcs Молчи Par Светлина 1pcs моќ кабел 1pcs DMX кабел 1pc Упатство
Искрено се Потсетат : не се цел на стоки од кој нема сигурни добавувачи, нема квалитет, нема гаранција, не по услуга. Многу клиенти се жали за нас дека тие биле измамник од лошите продавачот од Aliexpress, види подолу некои жали за референца. Изберете нас како вашата прва опција со висок квалитет на производите и најдобрите по услуга. Skype/whatsapp/e-mail за 24 часа на линија.
Ако некои производи може да не се пренесат, вашата земја или имаат висока товарни проблем, pls контактирајте со продавачот директно да се активни решение, бидејќи ние во собата според Aliexpress стандард товарни модул, можеби постои некоја грешка, за некои посебни земји, pls белешка и да ги разбере. Ви благодариме.

Повеќе информации

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Број На Модел На:
ML193
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
200W
Име на производ:
18Pcs Молчи Par Светлина
Влезен напон:
AC90-240V,50-60Hz
моќност:
200w
Извор На Светлина:
18X10W RGBW 4IN1 Висока Осветленост LED
Контрола на владата:
DMX512,звук,авто,господар-роб
DMX Канал:
8 CH
боја:
црвена,зелена,сина,бела
Гаранција за квалитет:
1 година
Оригиналното Место:
Кина Копното
Важат за:
БОЖИЌ Празник Декорација

Најдобрите понуди во категоријата