LERFEY Faux Крзнени Палта Жени без Ракави Пријатна Вест Есен Зима рачно изработени Плетени Тенок Streetwear Повик Отворен Бод Waistcoat

LERFEY Faux Крзнени Палта Жени без Ракави Пријатна Вест Есен Зима рачно изработени Плетени Тенок Streetwear Повик Отворен Бод Waistcoat

DEN 1080.00
DEN 2159.04
 

Това е достапна
Износ


LERFEY Faux Крзнени Палта Жени без Ракави Пријатна Вест Есен Зима рачно изработени Плетени Тенок Streetwear Секојдневен Waistcoat
Количина : 1pc
Материјал : Faux крзно
Боја : бела
Карактеристики
Стил : Случајни дуксери
Soft & удобно
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме
Почитувани ве Молиме љубезно ве молиме проверете ги спореди детали големини со твое детали внимателно пред да ги купите, бојата на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање . Азија Големина Биста(cm) Половината(cm) Колковите(cm) Рамо(cm) Ракав(cm) Должина(cm) една големина 96cm / / / / 69cm
Measuerd лежи рамно, не може да биде 1~2inch разлики. Бојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување.1cm=0.394 инчен
А . Превозот адреса - Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса,ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна.
Б . Помалку 150$, Ние ќе брод бесплатно преку Кина Пост Воздух Mail. 15-22 дена да пристигнат.
C. Вашата нарачка тежина е повеќе од 2 Kg, ние треба да Делумно пратки од Кина Пост Воздух Mail или Epacket ,ако цел повеќе од 180 ние ќе бесплатен превозот Од FEDEX ,DHL ,
EMS и така натаму . Ние ви ја испраќаме на Светот ,се Очекува APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина, Воздухот Mail ,Достигнувајќи повеќето земји whitin 10-60 работни дена времето за Испорака зависи од desitination и други фактори,тоа може да потрае и 20 дена
За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Има многу видови на плаќање ќе можете да изберете во Aliexpress. Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ,и кредитна картичка, уплата е, исто така, живи и за нас,бидејќи таму ќе биде noraml постапка,за 24hours за aliexpress да ја потврдите вашата кредитна картичка информации,во ова време,за безбедноста на двете страни,ние не им е дозволено да брод,и предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена кога aliexpress потврди исплата информации.
12 месеци waranty,Купи со доверба
Ако не сте задоволни кога ќе примите ги,ве молиме вратете го во рок од 14days за замена или пари назад .Ве молиме контактирајте со нас ,пред да се врати
Ако Предмети е детектив во 3 месеци ,ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци или понуда за наплата откако ќе добиеме неисправни објект.
Ако објектот е детективска по 3 месеци,се уште можете да го испрати назад кон нас ,ние ќе ви испрати нова по добивањето на детективска содржина .Но мора да плаќаат екстра превозот надомест
Вашето мислење е навистина важно за нас.

Повеќе информации

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Тип:
Широк-waisted
ЗанаетТехника:
Плетени
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
LERFEY
Стил:
Моден Тенок Крзно
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Крзно
Затворање Тип:
Отворете Бод
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
17001010058
Декорација:
Никој

Најдобрите понуди во категоријата