OCCI CHIARI Бренд Дизајнер наочари заштита од Радијација Рецепт Nerd Леќа Медицински Жените Оптички Очила Рамка PANA

OCCI CHIARI Бренд Дизајнер наочари заштита од Радијација Рецепт Nerd Леќа Медицински Жените Оптички Очила Рамка PANA

DEN 685.00
DEN 1007.52
 

Това е достапна
Износ


Здраво , Драги Клиенти, Можете да го нарачате очила рамка само, или можете да нарачате и рамка и леќи. Ние ќе се намали и планината објективот на рамката ако цел двете рамка и леќи. П : Како да се цел и на двете рецепт очила? A : Само Додадете рамка и леќи на количката и да одат на исходот.
1.Сите очила имаат цел следење на број. 2.Ние ќе испрати порака до купувачот кога пакетот е за да се дојде. 3.За сите корисници мала количина на големо на концесии. 4. Ако имате било какви проблеми со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
13116142927239854
купувачот се покаже
што е квалитет на OCCI CHIARI?
1.Нашите очила се рачно изработени.
2. Сите од нашите очила се ФДУ уверение.
3. ние се користи вистински ацетат ,бојата никогаш нема да згаснат.
......НАШАТА ПАКЕТ.....

Повеќе информации

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Број На Модел На:
Pana
Пол:
Жените
Бренд Име:
OCCI CHIARI
Шаблон Тип:
Крпеница
Рамка Материјал:
Ацетат

Најдобрите понуди во категоријата