Нова Мода Женски Пролет Зглоб Црна Надвор Пурпурна Внатре Оптички Очила / Рамка Eyeglass/Eyeware C004

Нова Мода Женски Пролет Зглоб Црна Надвор Пурпурна Внатре Оптички Очила / Рамка Eyeglass/Eyeware C004

DEN 474.24
 

Това е достапна
Износ


.
140mm
48mm
39mm
24mm
136mm
Црна надвор Пурпурна внатре C004
1. Секоја Рамка со Polybag.
2. Хартија, Картон
3. Големина на : 18*12*9 cm
1. ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Ние не бродот стоки неделите!
Ние не бродот стоката во текот на Кинески Правни Празници, но ние ќе ви ја испратиме стоката многу наскоро по празниците. (ние ќе има известување на веб-сајт)
1.Сите нарачки се испраќаат користејќи го Изразат Испорака и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Ако не исплата на Следење на Број e-mail во рок од 7 работни дена од потврдува плаќањето, ве молиме проверете ја вашата спам папката и тогаш контактирајте со нас.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 5-9 работни дена за вашата пратка да пристигнат.
2. Ако сакате да испратите Кина Пост Воздух Mail, нарачки се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
Answer : ___________________________ NOTE : товарни Задолжен ќе биде помал од Експрес Испорака,но не ќе имаат Следење на Број. Ве молиме овозможи 12-24 работни дена за вашата пратка да пристигнат.
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers;Т/T;western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Превозот цена зависи од превозникот да го одберете и вкупната тежина на стоката, со цел, превозот цена на повеќе од еден добро во еден цел е поевтино отколку стоки seperated во различни наредби, па ние ви препорачуваме купување на повеќе од еден добро во еден цел да се спаси превозот цена, имаме многу убави додатоци како случај и торбичка, ве молиме да се посети ако имате потреба од нив.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.

Повеќе информации

Бренд Име:
Carmim
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
C004
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Ацетат
Големина:
48-24-140
Зглоб:
пролет зглоб
Храмот Материјал:
Ацетат
рамка боја:
Црна надвор Пурпурна внатре
испорака:
Во 5 дена без одмор

Најдобрите понуди во категоријата