Подобро Само F9730 TR90 Храмот Стилски Очила Метални Наочари Рецепт Половина Rim Очила Рамка Myopia

Подобро Само F9730 TR90 Храмот Стилски Очила Метални Наочари Рецепт Половина Rim Очила Рамка Myopia

DEN 959.52
 

Това е достапна
Износ


Добредојде!
Уживајте Во Вашата Шопинг
Подобро Само Оптички Очила
Помош Со
Подобро Вашиот Свет Ние имаме искуство во извезување на целиот свет. Ние се отсече маргина од страна на трговецот и директно да го продаде стоката од фабриката за вас потрошувачите. Ние ги доставуваме сите видови на оптички рамки, оптички леќи и очила за сонце,
како што се метал оптички рамки, ацетат оптички рамки, TR оптички рамки,
PC оптички рамки, титаниум оптички рамки. Ние гарантираме за добар квалитет со конкурентна цена.
Eyewear во нашата продавница е да се преземат слика во нашето сопствено фото-студио,
тие се оригинални, не се третираат.
Ќе добиете она што го гледате, и поседувате вредност. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се направи нарачка.
F9730 TR90 Храмот Стилски Очила Метални Наочари Рецепт Половина Rim Очила Рамка Myopia Ова е еден пар квалитетни Очила Рамка Кратковидост , метална рамка со tr90 храмот, правоаголник стил, многу модата, погоден за мажите, мода вашиот живот.
Модел Бр. : F9730 Очила Рамка Myopia
Рамка Материјал : Метал Со TR90 Храмот Очила Рамка Myopia Боја Избор : Црни Очила Рамка Myopia ; Браун Очила Рамка Myopia ; Сини Очила Рамка Myopia ; Сива Очила Рамка Myopia Леќа Ширина : 55мм Мост : 18mm Храмот : 139mm Леќа Висина : 32-милиметри Вкупно Рамка Ширина : 133mm Погоден За Прогресивно Леќа : Yes Фото на Детали - Браун - Црна - Сина - Сива - Можеби Сакате да Ги Однесе Дома Заедно Плаќање Предмети ќе биде предаден во рок од 3-7 работен ден откако уплата. Испорака Детали Ние ќе брод објектот преку Кина Пост Воздух Mail услугата (околу 35-50 бизнис дена), ако треба express,или друг начин,ве молиме контактирајте со нас на прво место. Повратни информации Што се стреми да се подобри себеси во однос на услугата, квалитет, итн. Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас. Ако има нешто што јас можам да ви помогне со тоа, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ве молиме овозможи време за нас, да бидете трпеливи, негативна повратна информација не реши ништо, ви благодариме за вашето разбирање и соработка. Контактирајте со нас, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети. Политика на враќање на Нашите производи се проверува и пакувани во добра состојба.Доколку ставката што сте ја примиле е неисправен ИЛИ Понекогаш нештата едноставно не одговара на начинот на кој ви се допаѓа, ве молиме испратете ни e-mail преку Aliexpress систем во рок од 14 дена. Ние ќе се врати на целосна исплата до вас брзо по идентификуваат дефект.Ви благодариме. Уживајте Во Вашата Шопинг Подобро Само Оптички Очила Помогне Со Подобро Вашиот Свет

Повеќе информации

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
F9730
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Подобро Само
Леќа Ширина:
55мм
Мост:
18mm
Храмот:
139mm
Леќа Висина:
32-милиметри
Вкупно Рамка Ширина:
133mm
Рамка Стил:
правоаголник

Најдобрите понуди во категоријата