Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
слатководни бисер бели барок 6mm +зелена jade круг ѓердан 45inch FPPJ трговија на големо и монистра природата

слатководни бисер бели барок 6mm +зелена jade круг ѓердан 45inch FPPJ трговија на големо и монистра природата

DEN 719.52
 

Това е достапна
Износ


материјал : слатководни бисер и зелена jade
облик : барок и круг
боја : бела зелена (ако сакате други бои ,ве молиме контактирајте ме )
големина : 8-9mm 6mm 8мм
должина : 45inch (ако сте треба други должина ,ве молиме контактирајте ме )
природата слатководни бисер ,неговата близина круг ,и лицето има некои природата на самото место и раст вени ,ве молиме да забележите ! sometims можеби не сите се исти како се покаже слика ѓердан !
За Превозот :
1. Ви благодарам многу за изборот на FPPJ Накит. Сите пакетот ќе биде испрати што е можно побрзо.
2. Ако сакате да се добие пакет побрзо, ние може да го испрати до вас од страна на DHL, EMS, но треба плати дополнителни превозот надомест.
можете да изберете многу превозот начин ,но кина пост воздух mail својата бесплатно !
За Враќање :
Ние обезбеди 15 дена се Врати Услуга

Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзитот, ако наидат на квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, тогаш ние ќе испрати нов производ или ви надомести за плаќање.
За било која причина не сте задоволни со вашето барање, контактирајте ме. Ние се гордееме на нашиот одлична услуга и ќе направи сè што може за да ги реши сите прашања може да имате.
За Повратни Информации :
Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да потроши една минута за да ни остави 5-ѕвезда повратни информации.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Главниот Камен:
Jade
Страна Камен:
бисер
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
FPPJ
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Стил:
Канцеларија/кариера

Најдобрите понуди во категоријата