Злато Боја Долг Ѓердан Геометрија Pendant Шупливи Ѓердан Накит За Жените Синџир Додатоци Европски Стил

Злато Боја Долг Ѓердан Геометрија Pendant Шупливи Ѓердан Накит За Жените Синџир Додатоци Европски Стил

DEN 308.00
DEN 439.20
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
2.4*1.7 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
S8022
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
is_customized:
No
Компатибилност:
Други
Материјал:
Цинк Allo
Функција:
Други
боја:
злато боја
Должина:
14+5CM
Pendant Големина:
2.4*1.7 cm
Пол:
Жените Девојка
Стил:
Европски стил
Обликот:
геометрија

Најдобрите понуди во категоријата