Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нова Есен/Зима Девојки Џемпери Pullovers Трикотажа Девојка Памук Топла Облека Децата Мода Печатење Џемпери Големина 3-5 години

Нова Есен/Зима Девојки Џемпери Pullovers Трикотажа Девојка Памук Топла Облека Децата Мода Печатење Џемпери Големина 3-5 години

DEN 303.00
DEN 344.64
 

Това е достапна
Износ


Големина 3=95cm Должина : 39cm Градите : 53cm Ракав : 33cm
Големина 4=105cm Должина : 42cm Градите : 55cm Ракав : 35cm
Големина 5=115cm Должина : 45см Градите : 58cm Ракав : 37cm

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5
Одделот За Името:
Деца
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
jinyong
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Виножито Ангел
Материјал:
Памук,Волна
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Appliques
НЕМА.:
Малку нога
Извор категорија:
Стоки на залиха
Стил:
Слободно време
Погоден Сезона:
зима, пролет, есен
Дебелина:
Обичните

Најдобрите понуди во категоријата