Есен/Зима Плетени Pullovers О-Вратот Топол Џемпер Цртан Филм Носат Децата Џемпери Бебе Девојки Облека Деца Момчиња Outerwear

Есен/Зима Плетени Pullovers О-Вратот Топол Џемпер Цртан Филм Носат Децата Џемпери Бебе Девојки Облека Деца Момчиња Outerwear

DEN 285.00
DEN 559.20
 

Това е достапна
Износ


Големина 2=90cm Должина : 39cm Градите : 53cm Ракав : 33cm Рамо : 24cm
Големина 3=100cm Должина : 42cm Градите : 55cm Ракав : 35cm Рамо : 26cm
Големина 4=110cm Должина : 45см Градите : 58cm Ракав : 37cm Рамо : 28cm
Големина 5=120cm Должина : 47cm Градите : 61cm Ракав : 39cm Рамо : 29cm
Големина 6=130cm Должина : 50cm Градите : 63cm Ракав : 41cm Рамо : 31cm
Големина 7=140cm Должина : 53cm Градите : 66cm Ракав : 43cm Рамо : 33cm

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
jinyong
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Виножито Ангел
Декорација:
Шема
Материјал:
Памук,Волна
НЕМА.:
Ниска јака мечка
Извор категорија:
Стоки на залиха
Применливи пол:
Унисекс / машки / женски
Ткаенина технологија:
Омекнување третман
Погоден Сезона:
зима, пролет, есен
Дебелина:
Обичните

Најдобрите понуди во категоријата