Волна Бебе Момче Облека Пролет Бебе Џемпер Бебе Девојка Облека Зима Новороденче Облека Roupas Bebe Бебе Бебе Outwear Деца Костим

Волна Бебе Момче Облека Пролет Бебе Џемпер Бебе Девојка Облека Зима Новороденче Облека Roupas Bebe Бебе Бебе Outwear Деца Костим

DEN 559.00
DEN 726.24
 

Това е достапна
Износ


Совети : Ние ќе покаже вредност од $3, така што не плаќаат царина за тоа. Ве молиме потврдете ја вашата адреса, пост код, телефонски број е точен, пред да плати за тоа. Ако ние ја потврдите вашата исплата, ќе го испратам до тебе, како е можно поскоро. Ако сте повторно продавачот треба dropshipping,ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе високо квалитетен моден објект со вашите клиенти. Подготвени многу повеќе убави предмети (Палта/Облека/Clothing Set/Маици/Панталони/Џемпери и сл.) за вас. Ве молиме да ја посетите , ќе добиете повеќе изненадување
Други Опис
1.Испорака
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 20-50 работни дена по превозот. Бразил е потребно повеќе време за 50-70 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
2.Наплата
Во нашата продавачот приказ,купувачот е Бог, Ние се однесуваме кон секој клиент со внимателен и внимателен, да се направи клиентите се задоволни и имаат одлични,пријатен шопинг.
Во случај,не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања. И после контакт со нас, производи може да бидат понудени за замена или рефундирање на брзо и ефикасно.
Ве молиме љубезно не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошен контакт или e-mail одговор ќе бидат обезбедени. И ние не би можеле да понуди размена или да му даде на наплата услуга за вас.
3.Забелешка
A : ние прифати Али плати, и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Б : Ако сакате да купите големо количество или промет на големо,ве молиме испратете e-mail, Порака или Трговија Менаџер, ние ќе ви даде најдобра цена.ви благодариме
C : Не е важно колку вашиот производ вредност е,ние ќе се изјасни со пониска вредност за да се избегне сопствени даночни за купувачот. Ако пратката е голем, ние ги испратите сите во одделни во случај царинскиот сакате даночен пакет.
4.Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. И после тоа, ние може да понуди дополнителни замена или рефундирање на услугата.
Ви благодариме за вашиот разбере.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YiErYing
Материјал:
Волна,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Едно Копче
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Волна,Памук
Функција:
меки и удобни
Големина:
70,80,90,100
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
бебе девојка џемпер:
бебе момче џемпер
детска облека:
децата облека
бебе облека:
новороденче облека
есен бебе облека:
бебе костим

Најдобрите понуди во категоријата