Вистинска Коса Мачка Кукли Симулација на животните играчка мачки ќе meowth децата домашно милениче мачка кадифен играчки, украси роденденски подарок Електронски дом

Вистинска Коса Мачка Кукли Симулација на животните играчка мачки ќе meowth децата домашно милениче мачка кадифен играчки, украси роденденски подарок Електронски дом

DEN 429.60
 

Това е достапна
Износ


Вистинска Коса Мачка Кукли Симулација на животните играчка мачки ќе meowth децата домашно милениче мачка кадифен играчки, украси роденденски подарок Електронски домашно Милениче
Име : Вистинска Коса Домашно Милениче Мачка
Материјал : Вистинска Коса што косата се намали од овци или зајак.
Големина : како се покаже слика
Функција : кога ќе го вклучите, тоа ќе meowth meowth meowth!!!(нема одење, без танцување)
Answer : ___________________________ Note : Вистинска коса домашно милениче мачка, па и тие ќе имаат било коса лизга, ве молиме да се разбере, ви благодариме

Повеќе информации

Бренд Име:
DOYOQI
Батеријата:
3 x 3 АА батерии(не се вклучени)
Карактеристики:
Батерија Управувана,Мека,Образовни,Се Огласува
Животни:
Мачки
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
68941
Тема:
Електронски
Класификација:
Електронски
Пол:
Унисекс
Предупредување:
далеку од оган и вода
Бар-кодот:
No
Тип На Објект:
Електронски Домашни Миленици

Најдобрите понуди во категоријата