E-XY 510/810 Стакло Капе Совет Електронска Цигара гласноговорници за Vape БАНКАТА РТС Резервоарот Испарувач Atomizer DMS

E-XY 510/810 Стакло Капе Совет Електронска Цигара гласноговорници за Vape БАНКАТА РТС Резервоарот Испарувач Atomizer DMS

DEN 124.00
DEN 138.24
 

Това е достапна
Износ

Спецификациите на Капе совет : Модел : 510/810 Капе совет Материјал : стакло +Нерѓосувачки челик Интерфејс дијаметар : 8mm

Повеќе информации

боја:
510, 810
Тип На Објект:
капе совет
Компатибилен Модел:
510 тема капе совет atomizer
Број На Модел На:
510 Капе Совети
Бренд Име:
E-XY
Материјал:
Стакло
Капацитетот На Батеријата:
2200MAH

Најдобрите понуди во категоријата