4 Пар абонос говорникот засилувач шок шила HiFi Месеци Засилувач

4 Пар абонос говорникот засилувач шок шила HiFi Месеци Засилувач

DEN 2964.00
DEN 3120.00
 

Това е достапна
Износ


4 Пар абонос говорникот засилувач шок шила Hi Fi Месеци Засилувач

Повеќе информации

Стандард:
засилувач нозе
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Број На Модел На:
Говорникот Скок
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
WIFI:
No
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
Бренд Име:
audiocrast
Заштита Од Преоптоварување:
No
Модел:
Говорникот Скок
Висина:
30мм
Производот со кутија вклучуваат:
4pieces
Примена:
CD/AMP/ЗВУЧНИЦИ
Боја:
слика шоу
Пакет:
4pieces

Најдобрите понуди во категоријата