Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
НОВИ 4 Поставува Црна Кристал Челик Кол 49mm Звучна Изолација Нозе Говорникот Шила, Аудио Шишарки, HiFi Месеци Засилувач нозе

НОВИ 4 Поставува Црна Кристал Челик Кол 49mm Звучна Изолација Нозе Говорникот Шила, Аудио Шишарки, HiFi Месеци Засилувач нозе

DEN 2964.00
DEN 3120.00
 

Това е достапна
Износ


НОВИ 4 Пар Црни Кристали Челик Кол 49mm Звучна Изолација Нозе Говорникот Шила, Аудио Шишарки, Hi Fi Месеци Засилувач нозе
Опис На Производот
4 парчиња Говорникот AMP Скок Конус & 4 парчиња База Изолација Нозе Надградба на Аудио квалитет на Звукот
Звукот на Скок и База се карактеризира со чувство на многу густа, густина, додека одржување чувство на низок волумен, која во голема мера ја подобрува висока фреквенција линии и текстура, и двата краја на проширување пошироко, три-бенд еквилајзер; во големи динамични има одлична контрола, и звукот областа отворен, богата финиш, како ако музика има инјектира виталност, полета жив! Оваа надградба е дефинитивно поважно од промената на сигналот линии или електрични водови
Подобри квалитетот на звукот
Материјал : нерѓосувачки челик SUS304 и полимер графит состав
Скок големина : 49mm (дијаметар) x 35mm (висина)
Основната големина : 49mm (дијаметар) х 13mm (висина)
Стр roduct со кутија вклучуваат 4x скок, 4x база и 4 x тенка двојна лента

Повеќе информации

Стандард:
засилувач нозе
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Број На Модел На:
Говорникот Скок
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
WIFI:
No
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
Бренд Име:
audiocrast
Заштита Од Преоптоварување:
No
Модел:
Говорникот Скок
Дијаметар:
39mm
Висина:
26mm
скок големина:
49mm (дијаметар) x 35mm (висина)
Основната големина:
49mm (дијаметар) х 13mm (висина)
Производот со кутија вклучуваат:
4x скок, 4x база и 4 x тенка двојна лента
Материјал:
Нерѓосувачки челик SUS304 и полимер графит состав
Примена:
CD/AMP/ЗВУЧНИЦИ
Боја:
слика шоу
Пакет:
4sets

Најдобрите понуди во категоријата