4SETS 39MMX26MM Говорникот AMP Скок Конус & 4 Базна Изолација Нозе Подобрување на Аудио Квалитет на Звукот

4SETS 39MMX26MM Говорникот AMP Скок Конус & 4 Базна Изолација Нозе Подобрување на Аудио Квалитет на Звукот

DEN 1824.00
DEN 1920.00
 

Това е достапна
Износ


4 SETS 39 MMX26 MM Говорникот AMP Скок Конус & 4 Базна Изолација Нозе Подобрување на Аудио Квалитет на Звукот
1 lot=4 PCS нокти+ 4 PCS мат Карактеристики на Производот : Овој производ е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик SUS304 и графит полимер комбинации. Неговиот звук се карактеризира со многу дебели смисла на густина, додека одржување на чувството на низок волумен во исто време, во голема мера ја подобрува висока фреквенција линии и текстура, но исто така и да се прошири низ една поширока, три-бенд еквилајзер; во големи динамични има одлична контрола сила, и звукот областа отворен, богата финиш, како ако музика има инјектира виталност, полета жив! Оваа надградба од апсолутна промена на сигнал линии или електрични водови се повеќе е важно. Со намалување на контактната површина и притисок за зголемување на домување опрема, па како да се потисне на вибрации генерирани од страна на скок, стабилна директен бран. Материјал : не ' Рѓосувачки челик+Графит полимер Кол : 39 мм самолепливи Пакет : 4 PCS помине 4 PCS мат

Повеќе информации

Стандард:
засилувач нозе
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Број На Модел На:
Говорникот Скок
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
WIFI:
No
Места Број:
1
Бренд Име:
audiocrast
Тип:
Електричниот Приклучок
Заштита Од Преоптоварување:
No
Модел:
Говорникот Скок
Дијаметар:
39mm
Висина:
26mm
скок големина:
39mm (дијаметар) x 26mm (висина)
Основната големина:
39mm (дијаметар) x 12mm (висина)
Производот со кутија вклучуваат:
4x скок, 4x база и 4 x тенка двојна лента
Материјал:
Нерѓосувачки челик SUS304 и полимер графит состав
Примена:
CD/AMP/ЗВУЧНИЦИ
Пакет:
4sets

Најдобрите понуди во категоријата