Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Tungfull Десктоп Мини Мелење Мелница Машина За Машини За Резба Полирање Моќ Мелница Машина Електрични Engraver Dremel

Tungfull Десктоп Мини Мелење Мелница Машина За Машини За Резба Полирање Моќ Мелница Машина Електрични Engraver Dremel

DEN 3271.00
DEN 4088.64
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Не-Оптоварување Брзина:
10000rpm
Номинална Вртежен Момент:
N/A
Номинална Влезна Моќност:
750W
Извор На Енергија:
AC
Номинална Напон:
220v
Употреба:
Комерцијални Производство
Тежина:
6.6
is_customized:
Yes
Примена:
полирање гравирање сечење, дупчење
Вежба Тип:
Мини Вежба
Бренд Име:
tungfull
Max. Дијаметар На Дупчење:
6.35
Број На Модел На:
TJ820
Напон:
220V
Употреба:
Резба,полирање, брусење и др.
DIY Материјали:
Металугрија
Type1:
прав мелница машина
Type2:
електрични алати за машини за
type3:
за dremel алатки додатоци сет
type4:
електрични dremel мини вежба
type5:
за dremel мини вежби ротари алатки
type6:
engraver за dremel
Type7:
машина моќ алатки машини за обработка

Најдобрите понуди во категоријата