Мултифункционален длабоко fryer електрични домашна употреба нерѓосувачки челик компир пилешко храна длабоко пржење машина ZF

Мултифункционален длабоко fryer електрични домашна употреба нерѓосувачки челик компир пилешко храна длабоко пржење машина ZF

DEN 4080.00
 

Това е достапна
Износ

Мултифункционален длабоко fryer електрични домашна употреба нерѓосувачки челик компир пилешко храна длабоко пржење машина
Оваа машина е водоотпорен апарати,и опремени со прегревање коло прекинато.
Таа користи нерѓосувачки челик структура, автоматски постојана температура на греење функција.
Компактна структура, убава светлина, лесен за употреба, безбеден и сигурен, висока ефикасност.
Спецификација :
Модел
ZF-12
ZF-25
Напон
220v/50hz
220v/50hz
Во прав
3kw
4kw
Стандарден капацитет
12 L
25 L
Температурата регулирање
50-300 степен
50-300 степен
Внатрешна големина
450*300*170mm
577*350*200mm
Димензија
650*360*265mm
785*410*285mm
Тежина
12kg
17kg
Почитувани. Според состојбата на стоката(како што тоа има мотор, батерии во машина, спакувани во дрвени случај,...), ние можеби се избере различен начин на испорака, како што е подолу : Ако сакате да изберете да се изразат испорака,Можете да изберете најевтин начин да се плати изразат такса еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,EMS) ,Ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ЕМС) . ако изберете пост воздух mail или руски Воздух, ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Шведска Пост, Сингапур Пост,Швајцарската Пост) (Можеби тоа не е исто како и вие ќе го изберете, но времето за испорака е сличноста, ако го поставите цел, тоа е кажано, вие се согласувате со горе опис) царинење такса и данок треба купувачи мечка (во земјата на дестинација). Вие не треба да плаќаат каков било товар разлика.ве молиме не'worry.ве молиме да знаат тоа.
Знак за известување :
1.Ја прими стоката, ве молиме проверете на "лице в лице"
2.Ако стоката се оштетени, ве молиме тврдат дека со Курирска компанија
3.Ние ќе ви помогнат да се заврши цел и да даде соодветни мерки за компензација на
4.Откако машина биде потпишан тој рече дека не било каков проблем со стока Pls Внимание на : 1)потрошувачите имаат време услов внимание , ако изборот Пост Воздух Mail или Пост Воздух Парцела за транспорт вашата стока,транспорт време е флексибилно и обично треба 20-60 дена за да стигнат до вашата адреса. 2).ако постојат некои проблеми со стоки и транспорт. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, а не директно Поднесена спор, ние ќе ви помогнеме да ги решите. 3) Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве Молиме да ја потврдите нарачката онлајн и да им даде добра на повратни информации до нас,откако ќе го добиете на стоки. Ви благодариме за вашата поддршка!

Повеќе информации

боја:
ZF12, ZF25
Функција:
Не-Стап Готвење Површина,Прилагодлив Термостат за Контрола,кој се одвојува Масло Сад,LCD Дисплеј Со Индикатор за Светло,Со Набљудување Прозорецот,се Прегрее Заштита
сертификација:
RoHS,UR,САШО,ГШ,АДС,CB,EMC,CE,EMF,УЛ,LFGB
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
25
Стил:
Комерцијални Fryer
Напон (V):
220v
Контролирање На Режимот:
Дигитална контрола
Не-Стап Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
4000W
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
комерцијални од нерѓосувачки челик, електрични длабоко fryer
Standar капацитет:
25L
моќност:
4kw/220v/50HZ
Температурата Регулирање:
50-300 степен
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
577*350*200mm
димензија:
785*410*285mm
Тежина:
17kg
Масло Капацитет:
25 L

Најдобрите понуди во категоријата