Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Висок квалитет New есен зима краток дизајн Вест женски outerwear waistcoat Дами Надолу памук запушен Јакна Евтини, на големо

Висок квалитет New есен зима краток дизајн Вест женски outerwear waistcoat Дами Надолу памук запушен Јакна Евтини, на големо

DEN 379.00
DEN 715.20
 

Това е достапна
Износ


Драги пријатели,Добредојдовте на нашата on-line . Прво,ве Молиме кликни за да се добие тоа. Ако имате било какви прашања во врска со производот,ве молиме кликнете на копчето.Потоа да ни кажете на вашите прашања.Ние ќе одговор за што ПОБРЗО.
Ако купувате многу парчиња едно време од нас,ние ќе ви ги даде евтини, на големо цена и испрати за што побрзо пратката(EMS, Fedex,UPS-от,DHL,итн.). И ќе ви даде повеќе попуст. Ако сакате да се купи партија фустани или долги фустани,ве молиме кликнете на нашите .
Добредојдовте на вашата трговија на големо и прилагодување ! Ние ќе се потрудиме за вас.
Нашиот производ е 100%
Имајте на ум 1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
Забелешка 2 : Кинески големина е 1~2sizes помала од Европски и Американски големина. Ако не сте сигурни,ве Молиме кажете ни ја вашата Висина,Тежина,Градите(Биста),Половината и др. Ние ќе го избере Соодветна големина за вас.Ви благодариме! Големина : ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : Азија големина обично е помала од Европската Американски големина. Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Додатен : Долу памук. Топлина зачувување ефект како добра како и надолу. Светлина
големина информации
Забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Батон,Патентите
Број На Модел На:
T2245
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Најлон,Памук,Полиестер
Јака:
Маскирани
Стил:
Слатка
Облека Должина:
Редовни
облека дизајнерски детали:
полите-бод декорација, патент
Возрасна Група:
15 - 45 возраст
квалитет:
Добар квалитет
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата