2017 нова есен и зима во Европа и Америка Тенок корејски двојно-гради Волнени вест и долго windbreaker јакна w792

2017 нова есен и зима во Европа и Америка Тенок корејски двојно-гради Волнени вест и долго windbreaker јакна w792

DEN 1695.00
DEN 2172.96
 

Това е достапна
Износ


Известување : Почитувани купувачи, ова е нашата нова продавница отвори, за сите производи направен ограничено време посебни промоции, за да го отплати поголемиот дел корисници, ви благодариме за вашиот интерес. Во овој процес, прашања за начинот на услуги и производи, нашата компанија ќе биде најдобро за вас да се реши. Менаџер Ванг
ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
ГОЛЕМИНА (CM) Должина Рамо Биста XS 89 35 84 S 89 36 88 M 90 36 92 L 90 37 96 XL 90 38 XXL 100 91 39 104 3 XL 92 40 108 4 XL 92 41 112 фустан големина е малку Мал .
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."
Feeback
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. И ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст за вашата следна цел.
2.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Испорака
1,Подготовка на Време : ние треба 2-5 woking дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2,Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земји во светот, се разбира, исто така, може да се избира таа брод начин(како DHL/EMS/ ТАКА НАТАМУ) сакате ,можете да ги дознаете најновите превозот детали
3, Стандард и безбедно пакување, за да даде повеќето вредност за вас.
4, Ние ќе го следат секој песна Број. Само бара за нашата служба за корисници за каков било сакате да знаете
ВРАЌАЊЕ&НАПЛАТА
Choises онлајн продавница се направи и врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме ОК тим да се тестира вашата нарачка производи се функционира правилно пред тие да се пакуваат и испраќаат до вас. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно купување.
Враќање& Размена на настава.
Внимание : не можеме да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е бен испраќаат.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
"Цел број" "Го објектот е SKU број" "Сликата на неисправни монистра"
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Материјал:
Кашмир,Памук,Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Spliced,Копче
Затворање Тип:
Двојно Гради
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобрите понуди во категоријата