Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10pcs Јасно Тешко LCD Монитор Екран Заштитна Маска Guard Заштитник Капа За Nikn D7000 како BM-11 BM11

10pcs Јасно Тешко LCD Монитор Екран Заштитна Маска Guard Заштитник Капа За Nikn D7000 како BM-11 BM11

DEN 428.00
DEN 464.64
 

Това е достапна
Износ


Вовед : Професионални Тешко LCD екран заштитник, се карактеризира со високо ниво на транспарентност, анти-судрат,анти-стареењето и лесна инсталација. Заштита на твое деликатна LCD екран од нечистотија, гребнатини и прашина. Го намалува сјајот за подобро гледање во сончева светлина. На LCD екранот е еден од најскапите делови на камерата не може да го замени и нема да биде покриена под гаранција ако изгребани или нарушен. Спречување на гребнатини и други случајни оштетувања со висок квалитет екран заштитник. Компатибилен За Nik&n D7000 Боја : Транспарентна Материјал : Трајни Поликарбонат Пакетот Вклучува : 10 × Тешко LCD Екран Заштитник 1x следење на број

Повеќе информации

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
BM-11
Бренд Име:
хари добро

Најдобрите понуди во категоријата