5 компјутери/многу 0.3 mm Калено Стакло За iphone 5s Екран Заштитник Iphone 5 5C Pelicula Де Vidro за iPhone 5 SE Protetive Филм Verre

5 компјутери/многу 0.3 mm Калено Стакло За iphone 5s Екран Заштитник Iphone 5 5C Pelicula Де Vidro за iPhone 5 SE Protetive Филм Verre

DEN 213.00
DEN 287.52
 

Това е достапна
Износ


5 компјутери/многу 0.3 mm Калено Стакло За iphone 5s Екран Заштитник Iphone 5 5 C Pelicula Де Vidro за i Phone 5 SE Protetive Филм Verre
Карактеристики :
1. Целата Транспарентност : 0.33 мм дебел и направени со хемиски третирана, транспарентни калено стакло.
2. Површинска цврстина : 8~9 H : површината на екранот заштитник има цврстина на 8~9 H, три пати посилен од редовните PET) филм.
Дури и shard објекти како што се ножеви и копчињата ќе не нула.
3. Oleophobic Слој : екран заштитник има oleophobic слој, кој го спречува отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави
филмот лесно да се чисти.
4. Нежен Допир : екран заштитник е обложена на задната страна со силна силикон лепило што го прави лесен за инсталација и придава
филмот цврсто па како да не влијаат на екранот на допир чувствителност.
5. Анти-да се Загрози Филм : Ако скршен, на екранот заштитник паузи во мали парчиња , што го прави побезбеден од други производи од стакло
6.Специјално дизајнирани за iphone 5/5s/5в/SE
Пакетот вклучува :
5 X Стакло заштитник
5 X ткаенина за Чистење
5 X Алкохол брис
Ние сме паметен телефон калено стакло производителот, било модел, било која количина, pls контактирајте со нас. Ви благодариме.
ps :
1. На калено очила се сите од нашата фабрика, ние може да гарантира нејзиниот квалитет.
2. Производот ќе биде во opp пакет, не мало пакет, но не грижете се, ние ќе пак стакло во пена кутија, нема да биде скршен на патот.
3. Ние сме калено стакло производителот, било модел, било која количина, контактирајте со нас.
Сите наши калено стакло екран заштитници имаат чистење алатки
Плаќање
1. Сите плаќање е заштитена од Зачувам .Кога ќе го поставите цел, ве молиме да се платат на време. Ние ќе организира deliveras добиеме вашата уплата порака.
2. Вашата исплата ќе бидат објавени по стоките се испорачани.Ве молиме да не?т грижете се за да ги купат.
3. Повеќе цел, повеќе конкурентна цена.
Превозот
Ние, главно, се користи Кина пост воздух mail / Хонгконг пост воздух mail /сингапур пост воздух mail/DHL/UPS/ФЕДЕКС/ЕМС.
Кина пост воздух mail / Хонгконг пост воздух mail /сингапур пост воздух мај трае околу 7-30 дена(или повеќе) обично;
DHL/UPS/ФЕДЕКС трае околу 3-7 дена во вообичаените; ЕМС трае околу 7-15 дена обично.
Царинските надоместоци & Осигурување
Нормално, купувачот не да се плати било царинска такса. Добро ја прогласи како подарок и ниска вредност за да се избегне данок.Но, понекогаш девојче земја има девојче политика. Ние не сме одговорни за било царинска такса,ве Молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Купувачи се одговорни за било каква осигурување. Ве молиме контактирајте со нас однапред, ако треба.
Наплата
Размена Само
1.Ако не сте задоволни со вашата стока, можете да разменувате објектот,и да се врати точка мора да биде во оригинална состојба, купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
2.Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена откако ќе се примени ако сакаат да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации
1. Ако имате било какви информации, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress со вашето име/aliexpress ID & реден број пред цел.
2. Како одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ве молиме да комуницирам со нас пред да ви се случува да ни остави неутрален повратни информации.

Повеќе информации

боја:
Транспарентна
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone SE,iPhone 5
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Бренд Име:
MAKISS
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Стаклото на екранот заштитник за iphone 5 5s:
Yes
Вистинска премија калено стакло:
Yes
0.3 mm ултра тенок:
Yes
експлозија доказ:
Yes
5 компјутери wholesales:
Yes
со следење на број:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата