Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Baseus на 0,2 mm Калено Стакло Филм За iphone 8 7 8plus 7plus Супер Тенок 3D Full Маска за Заштита на Анти-Сина Светлина на Екранот Заштитник

Baseus на 0,2 mm Калено Стакло Филм За iphone 8 7 8plus 7plus Супер Тенок 3D Full Маска за Заштита на Анти-Сина Светлина на Екранот Заштитник

DEN 324.00
DEN 431.52
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Материјал:
за iphone 7 8, за iphone 7 8 плус
Бренд Име:
BASEUS
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки,Анти-Микробиолошка
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Стакло Дебелина:
0.2 мм
Стил:
Целосна покриеност Калено Стакло Екран Заштитник
Материјал:
Висок Квалитет 9h калено стакло
Функција:
High Definition / Анти-Сина светлина
Fit1:
За iphone 8 7
Fit2:
За iphone 8 плус 7 плус

Најдобрите понуди во категоријата